Tasia [*], Robin [*], Bibi [*] Stefania i Bella :)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oldzah
Posty: 2279
Rejestracja: 22 wrz 2013, 20:08
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Tasia [*], Robin [*], Bibi [*] Stefania i Bella :)

Post autor: Oldzah »

Przedstawiam moje dwie dziewczynki - Tasię i Robin :) a teraz przedstawiam trzecią Stefanię zwaną Stefanem ;)

Tasia - Jest świnką ze sklepu i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Trafiła do mnie 5 maja 2013r. Na początku bała się strasznie ale pomału się przyzwyczaiła. Po jakimś czasie nauczyła się rano wołać o śniadanie i jadłyśmy razem. Lubi leżeć na moich kolankach lub brzuchu.
Tutaj Tasia jeszcze malutka:
Obrazek
A tutaj już duża:
Obrazek

Robin - jest świnką adoptowaną ze SPŚM od Coriny. U mnie od 4 stycznia 2014r. Robin odchowała 5 świnek i trafiła do mnie. Na szczęście bez problemu dogadały się z Tasią i teraz razem urzędują w nowym domku. Robin na początku bardzo się bała ale z każdym dniem jest lepiej, już podchodzi i je z ręki, uwielbia się wylegiwać na hamaku. Robin odeszła 3.04.2019
Tutaj Robin w łóżeczku:
Obrazek
Tasia i Robin razem:
Obrazek
Obrazek
A tutaj w swoim mieszkanku:
Obrazek

Stefania vel Stefan - jest świnką, która wraz z siostrą i mamą przyjechała do mnie na DT i skradła nam serce. Na szczęście bezproblemowo dogadała się z Tasią i Robin i tak oto została naszą małą córeczką. Stefanek jest urodzony 24.10.2016 roku już pod naszą opieką. Jej mama wraz z dziećmi z poprzednich miotów została nam oddana w wysokiej ciąży i tak urodziła się Stefania :)
Obrazek

Bibi - jest świnką, która została oddana na adopcje online. Udało się znaleźć nowy dom bardzo szybko mimo, że Bibi ma już 6 lat, ale niestety jej koleżanka odeszła niebawem po jej przyjeździe. Następnie był szukany kolejny domek, ale pojawiły się kolejne problemy. Jako, że ja się zajmowałam całą sprawą cały czas o niej myślałam, mając na uwadze to że dla starszej świnki bardzo ciężko będzie znaleźć dom. Po stracie Tasi nie wiedziałam czy wezmę kolejną świnkę, ale jednak moje serce coraz bardziej skłaniało się ku Bibi i tak przyjechała do naszego domu. Także nasze stadko powiększyło się o tą mała istotkę 25.01.2018
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lip 2020, 11:40 przez Oldzah, łącznie zmieniany 10 razy.
Moje panny: Stefania i Bella

Za TM Stachu[*], Stefan[*], Tasia[*], Robin[*], Kreta[*], Helena[*]. Bibi[*]
shoti1910

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: shoti1910 »

Witamy ślicznotki :jupi:
LidkaK

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: LidkaK »

Witamy :jupi:

Dziewczyny prześliczne :buzki: Jak fajnie, że szybko się dogadały :)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: Dzima »

Witamy :yahoo: Fajnie, że tak szybko się dogadały... ale z drugiej strony czemu miałyby się nie dogadać, przecież Robin odchowała 5 rozpieranych energią głodomorów, więc taką spokojną koleżankę traktuje jak skarb :lol: :buzki:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Andzia

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: Andzia »

ślicznotki :D

wymiziaj dziewczyny :102:

pozdrawiamy :D
figa1992

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: figa1992 »

Super :D
Trafiły Ci się dwie śliczne panny :D

Obrazek

Padłam :love: :laugh:
Ameba
Posty: 432
Rejestracja: 08 lip 2013, 7:46
Miejscowość: okolice Gliwic
Kontakt:

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: Ameba »

Tosia to sama słodycz :love: Robin ma cudny pyszczek i takie mądre spojrzenie :buzki: głaski dla dziewczyn ;)
Awatar użytkownika
pour
Posty: 393
Rejestracja: 18 lip 2013, 20:47
Miejscowość: Glasgow
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: pour »

Mloda wygladala jakby w nią piorun strzelił :D
Corina

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: Corina »

Witamyy :jupi:
Czad. Dziewczyny naprawdę szybciutko się dogadały. To niesamowite. Byłam w szoku. Przeznaczenie? :o
Cieszę się, że mają się dobrze i że Robin oswaja się z ludzką ręką. Pozdrawiamy i życzymy jak najlepiej!
Awatar użytkownika
Oldzah
Posty: 2279
Rejestracja: 22 wrz 2013, 20:08
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Tasia i Robin :)

Post autor: Oldzah »

Nowe wieści od Nas :)
Tasia próbuje rządzić w klatce i poszturchuje Robin, a ta bidulka się kuli i piszczy, ale po chwili już ganiają lub wylegują się. Dzisiaj Tasia dostała szturchańca od Robin i taka cisza nastała ;) chyba się zdziwiła, ale musiała coś przeskrobać skoro zazwyczaj bardzo spokojna Robin się postawiła. Wczoraj wzięłam Robin na kolanka i od razu było nawoływanie i to od Tasi głośniejsze :D
A jak daje je na chwilę osobno żeby od siebie odpoczęły to po chwili Robin już jest u Taśki :)
I zdjęcia ze spacerku:
Obrazek
Obrazek
Moje panny: Stefania i Bella

Za TM Stachu[*], Stefan[*], Tasia[*], Robin[*], Kreta[*], Helena[*]. Bibi[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”