| Peper Bruno Laurentino | Vito (*) Diego (*)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

| Peper Bruno Laurentino | Vito (*) Diego (*)

Post autor: Kaoru22 »

Jako pierwszy pojawił się ON.

Peper. Świniak wyjątkowy. Gadatliwy, uparty, Pan Inspektor, wszędobylski i pragnący uwagi. Synuś mamuni który charakter dowódcy chowa gdzieś w sobie kiedy trzeba obciąć pazurki. Zawsze trzyma fason - nawet jeśli rozpłacze się przy kontroli zębów. W wyniku trudnej przyjaźni z Vitem stracił lewe oko.

Vito to rudy złodziejaszek. Trochę uparty, trochę wścibski i złośliwy. Jego życiowa misja to wkurzanie Pepera a później okazywanie mu prawdziwej świńskiej przyjaźni. Anioł dla ludzi - diabełek dla innych świnek. Chłopcy są parą nierozłączną, kochają się na zabój więc z tej miłości popadają czasem w nienawiść. Potrafią porządnie się pokłócić a później udawać że nic się nie stało.

Vituś odszedł od nas 22 grudnia 2016 roku. Pamiętamy o Tobie zadziorny rudzielcu :swieca:

Diego był trzeci. Nasz pierwszy adopciak którego wypatrzyliśmy u Panny Fiu Fiu. Jest bardzo spokojny, zrównoważony, delikatny. Uwielbia pozowanie do zdjęć, mistrz w układaniu się na kolanach na czas. Złość wyładowuje tarmosząc to co mu się nawinie pod pyszczek. Przez długi czas mieszkał z Peperem i Vitem ale po jakimś czasie ich wojny sprawiły że Diego został odsunięty na bok. Zrobił się bardzo smutny dlatego postanowiliśmy adoptować kolejną świnkę.

Dieguś odszedł od nas 22 września 2018 roku. Pamiętamy o Tobie słodki misiu :swieca:

I tak pojawił się u nas Bruno! Maluch trafił do nas dzięki Joance. Radosny, wesoły, beztroski malec który od pierwszego dnia układał się nam na kolanach. Od razu zakochał się w Diegu który jest jego autorytetem. Oficjalnie ze wszystkich prosiaków najgłośniej krzyczy i najwyżej podskakuje. W napadach radosnego popcorningu dewastuje wszystko co stanie mu na drodze.

Laurentino dołączył do nas w październiku 2018 roku. To bardzo duży i pewny siebie chłopak. Bezkonfliktowy, opanowany ale jednocześnie bardzo skupiony na swoich zamiarach. Nie przepada za ludźmi ale bardzo pokochał Bruna który niezmiernie ucieszył się z kolegi-peruczki :)

Obecnie chłopcy mieszkają razem, Lulunio i Bruno to para nierozłączna, Peper ak to Peper - trzyma sie z boku i właściwie nie uczestniczy w międzyświnkowym życiu. Skrupulatnie obserwuje młodszych kolegów.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2018, 11:33 przez Kaoru22, łącznie zmieniany 14 razy.
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
Awatar użytkownika
ognista koza
Posty: 521
Rejestracja: 09 lip 2013, 5:35
Miejscowość: Wrocław
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódzkie
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: ognista koza »

No nareszcie jesteście :buzki: czekam na fotki :)
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury

Pociąg do moich chłopców
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Kaoru22 »

Dla przypomnienia zdjęcia moich mordeczek :D Postaram się zrobić jakieś fotki w krótkich letnich fryzurkach.

Peper
Obrazek

Vito
Obrazek

Diego
Obrazek
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
twojawiernafanka

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: twojawiernafanka »

Jesteście!
Śledziłam Wasz wątek jeszcze na starym forum :)
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Kaoru22 »

Wróciliśmy i postaramy się pojawiać regularnie :D

W ostatnim czasie miałam na głowie sprawy związane ze studiami, do tego jeszcze zmiany w mieszkaniu i plany nowego wybiegu dla chłopców. W sumie nadal nie jestem pewna jak to powinno wyglądać, chciałabym dorobić piętro do klatki żeby zapewnić im jeszcze więcej miejsca a wszystko przez to że towarzystwo nie za bardzo ma ochotę spędzać czas poza klatką. Wypuszczeni na pokój od razu wracają do domku (poza Peperem który lubi sobie odrobinę pozwiedzać a szczególnie upodobał sobie pufo-fotel z wypełnieniem styropianowym 8-) ) dlatego stwierdziłam że przyda im się dodatkowe piętro :)

Zdjęcie zrobione czasie tych okropnych upałów (Vito wygląda jak na ostatku sił).
Resztę dnia puchatki spędziły w łazience ;)

Obrazek

I ponownie jedno z moich ulubionych czyli Diego śpiący przy misce (nie można zostawić nawet odrobiny jedzenia bez opieki) :D

Obrazek

Właśnie czekamy z niecierpliwością na małe zamówienie w tym miseczkę. Jedną miseczkę cały czas okupuje Diego więc Peper i Vito kłócą się o drugą :P
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Fajnie Was widzieć :D A Diego ma dalej taką miękką sierść? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Kaoru22 »

Miękką i bardzo gęstą :) Poza tym nabrał ciałka i troche się zaokrąglił - waży coś około 920g
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Kaoru22 »

Mieliśmy w weekend dosyć krwawy wypadek. Nic nie wskazywało na kłótnię, świnki zachowywały się jak zwykle aż tu nagle Peper i Vito zamienili się w kwiczącą kulę. Mój chłopak zaczął ich rozdzielać ale niestety sam przy tym ucierpiał (2 centymetrowe głębokie rozcięcie na dłoni, nie mamy pojęcia jakim cudem ma aż tak duże rozcięcie). Peper ma rankę na grzbiecie a Vito lekko rozcięty nosek (na szczęście nic poważnego) ale co najbardziej mnie zdziwiło - już po chwili wszystko było ok, świnki zachowują się całkowicie normalnie i 10 minut po walce jadły z jednej miski :think:

Jestem teraz w kropce, nie za bardzo wiem co robić - teoretycznie jest już ok ale może lepiej zastanowić sie nad rozdzieleniem? W sumie to jeszcze bardzo młode świnki, zaledwie kilkumiesięczne ale nie chcę żeby następnym razem to któryś z nich ucierpiał.
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
Wiktoria

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Wiktoria »

Widze, że nie tylko moi panowie się kłócą.. :(
Obserwuj ich dzisiaj, i jeśli będzie ok, to nie rozdzielaj. Jak ich rozdzielisz, i za jakiś czas się znów spotkają, to będą ustalać od nowa kto rządzi, i będzie gorzej. I radze nie rozdzielać świnek gołą ręką, lepiej wziąść do tego ręcznik.. ;)
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

Re: Peper dowódca, zbuntowany Vito i słodki Diego :)

Post autor: Kaoru22 »

Powiedzmy że nie było na to czasu i mój chłopak zareagował instynktownie ;) Potem na wszelki wypadek całą noc mieliśmy pod ręką rękawice kuchenne ale było już w porządku. Wydarzenie miało miejsce w sobotę dzisiaj mamy wtorek i nadal nic :think:

Dodaję kilka zdjęć które były w naszym wątku jeszcze na starym forum :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”