Fanklub białych świnek

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
axxk

Fanklub białych świnek

Post autor: axxk »

Za oknami szaro, brzydko i deszczowo, kalendarz pokazuje, że jest zima, jakby nie te choinki w domach i światełka przed domami ciężko byłoby w to uwierzyć. Oj jak brakuje mi tych zim z dzieciństwa, 3 miesiące białego puchu za oknem...

No cóż, każdy radzi sobie jak może z brakiem śniegu, ja mam swój idealny sposób na ten brak. Biorę na kolanka moją śnieżną przytulankę :)

Obrazek

Białe świnki są cudowne, pochwalcie się swoimi. Jeżeli ktoś jeszcze cierpi na brak białaska to zapraszamy do adopcji
http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic.php?f=70&t=3856

:love:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: Jack Daniel's »

Rasizm wyczuwam ;)
Podpis usunięty przez administratora.
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: kakazuma »

Axxk, piękna śnieżynka wśród śnieżynek i jak się sympatycznie uśmiecha :love:

Przyznaję, że sama byłam kiedyś mocno uprzedzona do białych świnek, a konkretnie te oczy czerwone...jakoś tak działały na mnie odpychająco.
Ale człowiek dojrzewa, mądrzeje, i teraz uważam, że to wielka niesprawiedliwość, że białe świnki są postrzegane w ten sposób. No bo przecież świnka to świnka, nieważne jakiego koloru ma futerko czy oczy. :)

Dlatego.....

Obrazek
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13498
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: pucka69 »

Mnie zawsze przerażały te czerwone oczy. Teraz mam 3 białe na tymczasie i uważam ze są cudowne. A czerwone oczy to jakby czerwone porzeczki albo jakby taka świecąca dioda prosto z wnętrza swinki :lol:
Obrazek
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: Gaja »

Piękne oczy masz, komu je dasz? ;) . Śnieżynki polecają się do adopcji :102: .
Ja się zakochałam w naszych białych tymczaskach, mój mąż zresztą też :love: .
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Uwielbiam robić sesje zdjęciowe białasom. Wyglądają świetnie na każdym tle!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A oczy są najbardziej niezwykłym elementem ze wszystkiego. Kocham je! :love:

Cicho liczę, że jakiś białas znajdzie dom niedaleko mnie i uda mi się wprosić na sesję :102:
Obrazek
sempreverde

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: sempreverde »

A ja mam zabawną historię :)

Po tym jak adoptowałam swoje pierwsze świnki i zaczęłam stawiać nieśmiałe pierwsze kroki w SPŚM odbierałam swoje pierwsze w życiu laboranty i zawoziłam przy pomocy guitargirl do lecznicy. Jak wyciągnęłam z pudła białą świnkę z czerwonymi oczami, czarnymi uszkami i łapeczkami oraz lekko przydymionym nosem, to nie chciałam oddać :lol: Byłam święcie przekonana, że to jedna na milion świnka morska, unikatowa, że taka bielusieńka i mało co jej nie zabrałam. Wiecie, taka okazja!

Ja mam OGROMNĄ słabość do białasków właśnie z tymi czarnymi końcówkami.

Na pewno prędzej czy później (najprawdopodobniej jak już zamieszkam z TŻ) to taką świnkę wezmę. One wyglądają cudownie, jak duszki, które umoczyły się w czarnej farbie.
lubię

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: lubię »

No, jak szukałam świnek dla siebie, to mi ruby proponowała Stuarta - pamiętacie? Taki totalny luzak :) Ale stwierdziliśmy stanowczo z tż, że dzieci się tych oczu przestraszą i będą miały koszmary, no i generalnie nie. Jaki to był błąd :glowawmur: Wzięłam trzech, pięknych, fakt, kolorowych i wiecznie tłukących się facetów, z których tylko jeden nie bał się ludzi, resztę długo przyzwyczajałam do siebie, a z dzieciakami omijali się z daleka. W sumie od niedawna zostawiam Rudego z nimi, bo wiem, że ani dzieci, ani on się nie denerwują, nawet daje się im miziać.
A potem wiozłam Yetiego - odebrałam w Wawie, pojechał i posiedział z nami w Kielcach i w końcu dotarł do Wrocka, skąd dość szybko zabrał go mąż gemi. I od tamtej pory moje dzieciaki uważają, że nie ma piękniejszych świnek niż białe, ale muszą koniecznie mieć czerwone oczka. U mojego Chleba - beżowy - najbardziej lubią czerwone oczka.
Zdziwiłam się, nie powiem, ale też jak patrzę na laborantki, to mam wrażenie, że mimo wszystko one są właśnie mało fotogeniczne, w jakimś trudnym do uchwycenia sensie. Bo faktycznie, jaki pisze PFF - kompozycyjnie są wyjątkowe, biel z małym, błyszczącym, czerwonym akcentem - idealnie. Ale to jakoś bardziej widać na żywo, nie wiem czemu. Może dlatego, że na zdjęciach nie wychodzi miękkość futerka? Pojęcia nie mam. Poślę dzieciaki do szkoły i się zmierzę z tematem - zobaczymy, co wyjdzie.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: Jack Daniel's »

sempreverde pisze: Ja mam OGROMNĄ słabość do białasków właśnie z tymi czarnymi końcówkami.
Fakt, himalaye są śliczne :)
Podpis usunięty przez administratora.
axxk

Re: Fanklub białych świnek

Post autor: axxk »

a ja właśnie mam problem z robieniem zdjęć białaskom, od nich taki odblask jest, że zdjęcia wychodzą niewyraźne.
Przez mój dom przewinęły się trzy białaski i we wszystkich jestem zakochana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”