Czupi i Milka rezerwacja [Katowice]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Oldzah
Posty: 2276
Rejestracja: 22 wrz 2013, 20:08
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Czupi i Milka rezerwacja [Katowice]

Post autor: Oldzah »

Imię świnki: Czupi
wiek świnki:ok. 0,5 roku (na 12.2017)
płeć:samica
numer adopcyjny:3913

Imię świnki: Milka
wiek świnki:ur. 24.01.2018
płeć:samica
numer adopcyjny: 3914

miejscowość, w której przebywa świnka: u dotychczasowych opiekunów,
historia zwierzęcia, przebyte choroby:zaświadczenie o stanie zdrowia zostało dostarczone
informacje dot. diety:Versele Laga Nature oraz Versele Laga Complete, siano, zioła uzupełniające i podstawowe, babka lancetowata, świeże warzywa i owoce (ogórek, pomidor, marchew, pietruszka, burak, brokuł, jabłko), zielenina (nać pietruszki, nać marchewki, liście rzodkiewki, odrobina szpinaku, seler naciowy, sałata rzymska). Nie wybrzydza zupełnie.
stan adopcji:rezerwacja
dodatkowe informacje:do adopcji razem
kontakt do opiekuna wątku: Oldzah pw, oldzah83@gmail.com
kto wydał zgodę na założenie wątku: ja
Adopcja na zasadach Stowarzyszenia, obowiązuje wizyta przedadopcyjna, oraz umowa, klatka minimum 100cm, odpowiednia karma i zapewnienie śwince codziennych wybiegów oraz fachowej opieki weterynaryjnej.

Czupi :love:
Obrazek

Milka :love:
Obrazek

Obrazek

Mama z córką :love:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 mar 2018, 12:18 przez Oldzah, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje panny: Stefania i Bella

Za TM Stachu[*], Stefan[*], Tasia[*], Robin[*], Kreta[*], Helena[*]. Bibi[*]
Joanna91

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Joanna91 »

Cześć i czołem! :) Czupi została podrzucona w kartonie razem ze swoim eksmałżonkiem. Godzinę po przyjeździe do mnie urodziła 4 maleństwa. Na początku bardzo zestresowana i dzika. Teraz już trochę lepiej, ale ucieka przy próbie wyciągania z klatki. Na kolanach spokojna, daje się głaskać. Szaleje za pomidorem i kocha hamaki ☺
Milka to córcia Czupi. Bardzo energiczna i ciekawska dziewczynka. Dziewczyny dogadują się ze sobą bardzo dobrze. Nierozłączne w klatce jak i na wybiegu.
Joguś

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Joguś »

Napisałem wczoraj wiadomość na PW. Jestem zainteresowany adopcją, jeśli jeszcze są wolne.
Joanna91

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Joanna91 »

Dzień dobry wieczór! Aktualizuję zdjęcia i informacje o dziewczynach :D Łobuziary z nich! Milkę już dwa razy spod kanapy wyciągałam bo jakimś cudem przecisnęła się i uciekła z wybiegu. Wszystko skończyło się szczęśliwie :D Milka prawie oswojona z ręką. Ucieka przy próbie wyciągania, ale za to jak już jest na kolanach to uwielbia być pieszczona. Czupi podobnie. Dalej bardzo zrzyte ze sobą :)

Czupi się nic nie zmieniła poza lekkim przytyciem. Milka rośnie także wrzucam nowe zdjęcie :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Beatrice »

Przecudne !I Młodziutkie to i domek zaraz będzie! :buzki: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Oldzah
Posty: 2276
Rejestracja: 22 wrz 2013, 20:08
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Oldzah »

Dziewczyny szukają domu :świnka1: :świnka2:
Halo halo gdzie chętni :?:
Moje panny: Stefania i Bella

Za TM Stachu[*], Stefan[*], Tasia[*], Robin[*], Kreta[*], Helena[*]. Bibi[*]
basia791

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: basia791 »

Witam, urocze te świnki. Mam pytanie. Jeżeli byłabym zainteresowana adopcją, to jak wygląda transport świnek do Lublina.
Awatar użytkownika
Oldzah
Posty: 2276
Rejestracja: 22 wrz 2013, 20:08
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Oldzah »

basia791 pisze:Witam, urocze te świnki. Mam pytanie. Jeżeli byłabym zainteresowana adopcją, to jak wygląda transport świnek do Lublina.
Trzeba szukać
Moje panny: Stefania i Bella

Za TM Stachu[*], Stefan[*], Tasia[*], Robin[*], Kreta[*], Helena[*]. Bibi[*]
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Dzima »

basia791 pisze:Witam, urocze te świnki. Mam pytanie. Jeżeli byłabym zainteresowana adopcją, to jak wygląda transport świnek do Lublina.
Są na fb grupy transportowe, gdzie oferują transport, ale tak jak pisze Oldzah trzeba szukać. ;)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Joanna91

Re: Czupi i Milka szukają domu [Katowice]

Post autor: Joanna91 »

Dziewczyny w dalszym ciągu polecają się do adopcji! Czesanie i pieszczenie mile widziane :) Prosiaki są codziennie brane na kolana i oswajane z ręką. Chętnie by również zwiedzały mieszkanie, bo są bardzo ciekawskie, ale niestety u mnie nie ma takiej możliwości. Czai się na nich 5 samców :D
Milka:
https://drive.google.com/file/d/1i5pV2i ... sp=sharing
Czupi:
https://drive.google.com/file/d/1hb7vO6 ... sp=sharing
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”