Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
anita3103

Re: Jagódka i Poziomka w DS, kto pokocha Bronisława?Poznań

Post autor: anita3103 »

i Co tam u Broniego? :) jakieś wieści o domku?
patic6

Re: Jagódka i Poziomka w DS, kto pokocha Bronisława?Poznań

Post autor: patic6 »

Wszystkie 7 świń w końcu znalazło domy, ufff... ;) Bronisław zamieszkał w Skórzewie z kolegą rasy US Teddy :)
owocowe stadko

Re: Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Post autor: owocowe stadko »

Poziomka i jej córeczka Malinka, po 2 latach od adopcji ;)
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... JiREU3cnlR
patic6

Re: Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Post autor: patic6 »

Z tych świnek Jagódka i Amiga są już za TM. Amiga odeszła 25.08.2014, miała tylko 9 miesięcy :( prawdopodobnie oprócz wad widocznych gołym okiem coś jeszcze było nie tak, ale żaden weterynarz u którego byłam nie potrafił nic sensownego na ten temat powiedzieć.
Jagódka-Gryzelda od początku była chorowita i po kolei posypało się wszystko - ropomacicze, zaćma, jaskra, zęby, na koniec niewydolność nerek i zapalenie płuc. Zmarła po długiej walce i dokarmianiu 30.03.2015.
Pozostałe dzieciaki wg mojej wiedzy mają się dobrze :)
Marta_K

Re: Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Post autor: Marta_K »

Z tych świń jest też Tadek... One w większości chyba chorowite. Pewnie jakiś chów wsobny i stąd dużo wad, chorób etc.
Tadeusz przecież najpierw miał guza na jajkach. Później zrobił mu się ropień na pozostałościach po kastracji, a teraz miał usuwany ropień ze szczęki, walczył o oczko i ma usunięte dwa zęby. Nie je i pytanie czy kiedyś zacznie.... Muszę się dowiedzieć co u Radka (miałam z leśnych świnek tych dwóch własnie).
owocowe stadko

Re: Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Post autor: owocowe stadko »

Tak właśnie obserwując co się działo a Amigą i Grizeldą kiedyś sobie myślałam, że nie zapeszając, mamy dużo szczęścia. Bo i Poziomka i jej córka Malinka są póki co okazami zdrowia. Co prawda córka przerosła matkę, która przy niej wygląda jak chucherko, ale weterynarz u którego raz na pół roku pokazujemy świnki, nie ma żadnych zastrzeżeń. :świnka1: :świnka2:
owocowe stadko

Re: Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Post autor: owocowe stadko »

Niestety pisząc w marcu ostatniego posta - zapeszyłam ;(
Poziomka dzisiejszej nocy odeszła za TM :rotfl:
Chocolate Monster

Re: Jagódka i Poziomka z lasu i ich dzieci już w DS

Post autor: Chocolate Monster »

:sadness:
:candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”