✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Leśne plotkary x 6 [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

Asita pisze:Eleanor to siostra Gaspacho na bank ;) ....albo mama :think:
Stawiam raczej na siostrę :D
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Asita »

Wiesz co...Gaspachowi daję ok 5-6 msc. Jest mniejszy niż mój Mietek, waży ok 750g. Mietek ma 10msc i waży 1030. Ale moja wetka nie oceniła ich wieku. Powiedziała, że nie wie...Ja oceniłam porównując do moich i patrząc na ich zachowanie :lol: Tortilli dałam ok 8-9msc, ale ciągle myślę, że ma ponad rok... Myślisz, że niektóre z nich mają ponad rok?
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

Mietek jest duży. Tak naprawdę to ciężki coś określić. Ja też sama oceniłam wiek, wetka nic nie mówiła. Według mnie samice wszystkie były poniżej roku tak 6-10 miesięcy ale dokładnie nie wiem w jakim wieku, samce dwa były młodsze a reszta taka około roczna, może starsza, to już ciężko określić, bo świnka roczna od 2-3 letniej niczym się nie różni. Moje dziewczyny mają po 800gram, więc mogą mieć 7-8 miesięcy ale może być i trochę więcej, rosną jeszcze więc nie mają raczej roku skończonego. Z tym wiekiem to nie dojdziemy, bo dorosłe prosiaki mają czasem 800 gram a z drugiej str. moj Hot mając 4 miesiące miał już równe 1000 gram..
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Siula »

Lilith teraz to już zwariowałam :lol: Zakochałam się w tych świniolach, a najbardziej to w QB i Vanessie :love: :love: Nawet Duży się zachwycił!
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

QB jest boska! I z urody i z charakteru :love: Błagam Siula bieżcie! Ja chcę móc ją odwiedzać, już ją kocham i serce mi pęka, bo nie mogę jej adoptować :(
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Siula »

Eeechhhh myślisz, że 4 świnia mnie nie dobije ? A moje,że by ją przyjęły do stada? Będę intensywnie myśleć. To kuszące bo ona jest tak blisko! Chyba się wproszę żeby je zobaczyć z bliska :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

Zapraszam! Myślę, że laseczki malucha przyjmą bez problemu. Jeśli chodzi o Twoje uczulenie to nie wiem co doradzić, sądzę, że nie ma znaczenia jedno futerko więcej ale tylko tak sądzę a jak jest naprawdę? :( W każdym razie QB u Was to spełnienie marzeń :buźki:
Karotka01

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Karotka01 »

Ja się do obłędu zakochałam... :love:
Już napisałam na PW.

Nie przeszłam jeszcze weryfikacji, ale zrobię wszystko, by wszystkie warunki spełnić...
Od razu pytam, czy ktoś zna osobę jadącą w kierunku Śląska z Poznania?

Liczcie, by moja rodzina powiększyła się o kolejne 2 prośki :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:03
Miejscowość: Barnsley
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: GalaxySparkle »

A które Ci wpadły w oko, jeśli można wiedzieć? Widzę, że niedaleko mnie zamieszkają.

Tak wgl, jak to jest dokładnie z weryfikacją DS? Osoba, która ma już świnkę z SPŚM, ale z innego DT, przechodzi jeszcze raz weryfikację w każdym DT, z którego chciałaby świnkę, czy też może weryfikacja przez jeden DT jest uznawana już przez wszystkie?
Karotka01

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Karotka01 »

GalaxySparkle pisze:A które Ci wpadły w oko, jeśli można wiedzieć? Widzę, że niedaleko mnie zamieszkają.

Tak wgl, jak to jest dokładnie z weryfikacją DS? Osoba, która ma już świnkę z SPŚM, ale z innego DT, przechodzi jeszcze raz weryfikację w każdym DT, z którego chciałaby świnkę, czy też może weryfikacja przez jeden DT jest uznawana już przez wszystkie?
Zarezerwowana została przeze mnie Serena i jedna z dorosłych (na zasadzie, ta bardziej przywiązana do Sereny). Dorosła nie była powiedziana z imienia. :świnka1: :świnka2:

Wiem, że wstępnie Queen B i Vanessa mają już rezerwacje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”