✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Dzima »

@Karotka01, najbardziej opiekuńcza wydaje mi się Eleanor (i najbardziej wyluzowana przy tylu maluchach :roll: )

Fotki z niedzielnego miziania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2016, 17:37 przez Dzima, łącznie zmieniany 1 raz.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:03
Miejscowość: Barnsley
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: GalaxySparkle »

Karotka01 pisze:Zarezerwowana została przeze mnie Serena i jedna z dorosłych (na zasadzie, ta bardziej przywiązana do Sereny). Dorosła nie była powiedziana z imienia. :świnka1: :świnka2:

Wiem, że wstępnie Queen B i Vanessa mają już rezerwacje.
Mhmm. Mi najbardziej podoba się Lily. Fajne łatki, a jeszcze mnie nakręca fakt, że należy do gadułek. Pięć dni temu za Tęczowy Most odeszła mi Pipi, która była niesamowitą gadułką i bez niej zrobiło się strasznie cicho. :/ Odzywała się z byle powodu, reagowała na różne dźwięki, nawet niezwiązane z jedzeniem, wszczynała alarm, który udzielał się pozostałym trzem świnkom. Z jednej str jest tak cicho bez Niej, ale z drugiej też chyba za wcześnie na nowy ryjeczek. Zarówno w moim sercu jak i w chlewiczku, bo miesiąc temu adoptowałam świneczkę od MAS, wciąż się oswaja i liczę na to, że zaprzyjaźni się z naszą drugą młodą. W każdym razie, ucieszę się, jeśli plotkary znajdą miejsca w kochających stałych domkach, nawet jeśli jedna z nich nie będzie nawijać u mnie.
Karotka01

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Karotka01 »

@Dzima jeśli tak faktycznie jest, to nie ma co blokować "obu". :)

@GalaxySparkle z tego wynika, że jeśli uznasz się za gotową na nowego bywalca, to zamykasz krąg rezerwacji na plotkary :D
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

Dzima zdjęć nie widać :(

Tak to prawda jeśli Dzima i Siula zdecydują się faktycznie na Queen B i Jenny to zostaje tylko jedna z mamuś do wydania :)

Galaxy jeśli miałaś już WPA to obowiązuje ono jak najbardziej, jedyne co to wtedy ja kontaktuję się z osobą która u Ciebie była i pytam o interesujące mnie szczegóły.
cappuccino

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: cappuccino »

A ja widzę foteczki :think:
Karotka01

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Karotka01 »

Ja zdjęcia widziałam wczoraj, a dziś już nie :idontknow:
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

U mnie jak nie było tak nie ma :(
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:03
Miejscowość: Barnsley
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: GalaxySparkle »

Karotka01 pisze:@GalaxySparkle z tego wynika, że jeśli uznasz się za gotową na nowego bywalca, to zamykasz krąg rezerwacji na plotkary :D
No byłoby dla nich cudownie... Tylko ja sama jestem zdruzgotana emocjonalnie będąc ledwo sześć dni po śmierci cudownej gadułki, więc to nie jest dobry stan na podejmowanie tej ważnej decyzji. Obserwuję też moją najnowszą córeczkę, bo chcę i najlepiej dla mojego stadka. Dwie młodsze świneczki mają mniej niż plotkara, a to też może zaważyć na stosunkach międzyświnkowych.
Karotka01

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Karotka01 »

GalaxySparkle pisze:
Karotka01 pisze:@GalaxySparkle z tego wynika, że jeśli uznasz się za gotową na nowego bywalca, to zamykasz krąg rezerwacji na plotkary :D
No byłoby dla nich cudownie... Tylko ja sama jestem zdruzgotana emocjonalnie będąc ledwo sześć dni po śmierci cudownej gadułki, więc to nie jest dobry stan na podejmowanie tej ważnej decyzji. Obserwuję też moją najnowszą córeczkę, bo chcę i najlepiej dla mojego stadka. Dwie młodsze świneczki mają mniej niż plotkara, a to też może zaważyć na stosunkach międzyświnkowych.
No oczywiście... wspaniałość wspaniałością, ale trzeba patrzeć na swoje stadko najpierw... Lepiej teraz niż później.. :)

Ja za to widziałam po mojej Pifi, że brakuje jej drugiej świni - bardziej gadatliwej/przebojowej.. Taka była Java - cwaniak jakich mało... Uznałam, iż plotkara się nada :lol:
Poza tym jak zobaczyłam takie budyniowo-śmietankowe umaszczenie... Koniec. Było po sprawie... :lol:

A jakoś tak wyszło, że miłość do nich narastała i poczucie, że nie chcę ich kompletnie rozdzielać. Nie wiedziałam tylko którą... Po namowie Lilith88 zdecydowałam się na jakąś starszą. Teraz mam pewność, że jest to super decyzja... Starsza będzie partnerem dla Pifi, a Serena dla Gratis.

P.s. Tak, będzie świniolandia... i tak, Gratis przyszła w gratisie z Pifi. :lol:
Chica

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Chica »

zostawiam tu sobie bobka i będę obserwować moje znajdki :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”