✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
dudek

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: dudek »

Eleonor;
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Lily:
Obrazek

Obrazek
poranek81

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: poranek81 »

Serenz zarezerwowana,
WPA przebiegła pozytywnie, tylko czekamy na większą klatkę.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Dzima »

W końcu! Takie piękności a nie mogą się doczekać domku :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:03
Miejscowość: Barnsley
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: GalaxySparkle »

dudek pisze:Serena pojechała do domku stałego do Bydgoszczy <3

Wolne zostały tylko Eleanor i Lily i aktualnie przebywają u mnie :) Polecam do adopcji, a najlepiej jakby poszły razem :)
Zaprzyjaźnione? Dużo razem gadają?
dudek

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: dudek »

Zaprzyjaźnione, na tle moich prywatnych świń są trochę ciche. Pokochały hamaki z szalika, leżą rozwalone jak kotlety;p
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Lilith88 »

Dudek Galaxy chciała adoptować Lili :)
Dudek, Galaxy zgadajcie się na priv :)
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:03
Miejscowość: Barnsley
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: GalaxySparkle »

Dudek pisała do mnie jakiś czas temu, odpisałam, no ale już się biorę za kolejną wiadomość. Tylko teraz nie chciałabym rozdzielać świnek, skoro one już się zaprzyjaźniły...

EDIT:
Muszę powiedzieć, że Eleonor też jest ładna, tylko ja wtedy szukałam jednej gadułki, która by wypełniła pustkę po gadatliwej Pipi, i wybór padł na Lily, bo akurat tak wypadła na jednej fotce, że podobną minę miała i przypominała Ją...
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:03
Miejscowość: Barnsley
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: GalaxySparkle »

Niestety, ale doszłyśmy do wniosku, że ze względu na ich silne charaktery, lepiej nie. :( Jest to podyktowane dobrem świnek, bo gdybym się uparła na nie, bo mi się podobają, to bym im tym przysporzyła mnóstwo niepotrzebnego stresu przy łączeniu z moimi świnkami, gdzie dominuje sreberko Sharon.
Pepkowiec

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: Pepkowiec »

Dzień Dobry,

Jestem świeży tutaj i dzięki wszystkim za aktywny udział na forum.
A teraz uwaga, czy ktoś może aktualizować statusy prosiaków do adopcji z W = wolny na np. rezerwacja jeśli jest jakaś z nim akcja przeprowadzana?

Rozumiem , że wszyscy mają duzo czasu, ale mi średnio pasuje przeglądać kilka wątków, które są źle oznakowane.

OT:
Czy tu są jacyś admini?
Mały nieporządek z certyfikatami ssl i niepotrzebnym przekierowywaniu na port 80, gdy chcemy mieć stronę szyfrowaną.
Obawiam się, że ktoś nie będzie w stanie aktywować konta, jeśli nie posiada wiedzy, że ma ten port usunąć...

Zróbcie porządek... please.

A tak w ogóle pozdrawiam serdecznie.
Piotr

Poszukuję samiczki dla 6 miesięcznej gładkowłosej milusińskiej, niestety zakupionej w zoologu, prosiaczki.
Były wszołki, ale już mamy po problemie.
Karmimy CN bo CC niestety nie ruszała w ogóle. U mojej znajomej jej prosiak trzęsie uszami jak pałaszuje nasz prezent CC.
Zajrzałem tutaj z powodu Eleanor i niestety nie jestem pewny jaki jest jej status ?
Szkoda...

Przejrzałem cały wątek ;( prawie bez zdjęć i chyba Lilly i Eleanor wolne nadal, tak?
Nawet imiennie pasuje bo naszą córa nazwała Shilla :D

Rozumiem ze ewentualny transport byłby mozliwy za pomocą forum.
Obecnie mamy klatkę 60x40 ale chcemy dokupić drugą i złączyć. Nie jedna 100, bo niestety czasem trzeba robić kwarantanny chyba ...?
dudek

Re: ✰Leśne plotkary x 6✰ [POZNAŃ]

Post autor: dudek »

Świnki już adoptowane, ale nie jestem właścicielką wątku więc nie mogę tego zrobić.
Bardzo mi przykro ale wydaje mi się że adopcja świnki bez klatki conajmniej 100 cm nie przejdzie, pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”